Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest w Gminie Miasteczko Śląskie - czerwiec 2016 r.

Burmistrz Gminy Miasteczko Śląskie informuje, że w czerwcu br. na terenie gminy prowadzona będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest.
W związku z powyższym właściciele oraz zarządcy nieruchomości proszeni są o udzielanie pomocy przedstawicielom firmy „EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O.” wykonującym prace inwentaryzacyjne i przekazanie im informacji o wyrobach azbestowych znajdujących się na posesjach.

Osoby prowadzące inwentaryzację będą posiadać upoważnienie do przeprowadzenia inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest podpisane przez Burmistrza Gminy Miasteczko Śląskie.
Dzięki szczegółowej inwentaryzacji Gmina będzie mogła ubiegać się o dofinansowanie na usuwanie wyrobów zawierających azbest.
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy Miasteczko Śląskie, tel. (32) 393 80 29 lub firmą  EKOSCAN INNOWACJA I ROZWÓJ SP. Z O.O. tel. 600 243 782, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.